ÜST DÜZEY BİR AYRICALIK

Kérastase ile gerçek lüksten asla taviz vermezsiniz.

Hakettiğiniz performansa kavuşurken çevreye karşı duyarlı olmanın hazzını yaşayın. Bu bilinçle donatılmış en iyi salonlarda Kérastase bakımını deneyimleyin.

Olağanüstü saç bakımı hikayesi doğayla başlar.
Ve ham maddeleri elde etmek için doğayla içiçe çalışan kişilerle .

DEĞERLİ İÇERİĞİN ÇİFTÇİLERE YARDIM EDEREK KORUNMASI

Doğal malzemeleri, olağanüstü saç bakım formüllerine dönüştürüyoruz. Ve dünyamızı da koruyan formüller geliştiriyoruz.

BİYOLOJİK OLARAK PARÇALANABİLİR FORMÜL

Doğal demek biyolojik olarak parçalanabilirlik ile aynı şey değildir. Doğal kaynaklar  % 0 ile % 100 arasında değişen bir biyolojik parçalanabilirlik oranına sahip olabilirler. Her şeyin bir hayatı ve bir ömrü vardır. Kérastase, tüm formülleri  için yüksek biyolojik parçalanabilirliğe sahip bileşenleri seçerek çevresel etkisini azaltmaya kararlıdır. Aura Botanica ile Kérastase, biyolojik olarak parçalanabilirliğin ortalama % 97'sinde olağanüstü bir seviyesine ulaştı.

Markamız olağanüstü ürünler üretiyor.
Ve bu ürünler olağanüstü enerji kullanılarak yapılıyor.

ÜRETİM

Kérastase, malzemelerin sürdürülebilir kullanımı için su, atık ve karbonda ayak izini azaltmak adına çalışmalar yapmıştır. 2015 yılından beri neredeyse tüm Kérastase markalı ürünler, üretim konusunda nötr bir karbon ayak izi bulunan, İspanya’daki Burgos fabrikasında üretilmektedir.

EKOLOJİK PAKETLER

YENİ AMBALAJ


Ürünlerimizin paketlenme biçiminin içeriği kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, ambalajımızı olabildiğince ayrıcalıklı hale getiren yenilikçi yöntemler buluyoruz.

FUSIO-DOSE

Gerçekten olağanüstü saç bakımı sağlamak için ne gerekiyor? İkonik ürünümüz Fusio Doz,  anında ve kalıcı saç dönüşümleri sunar.