Geri dön Geri: 
TOUCHE CHROMATIQUE- SOĞUK KAHVE

TOUCHE CHROMATIQUE- SOĞUK KAHVE

TOUCHE CHROMATIQUE- SOĞUK KAHVE, renk pigmenti içeren bakım sunuyor ve Masque Chromatique'in karışımlarından birini oluşturuyor. İstenmeyen kırmızı yansımaları daha gelişmiş ve mükemmel bir kahverengi elde etmek için nötralize ediyor

SİZE EN YAKIN SALONU BULUN
Kırmızı yansımaları nötralize eder. Renk eşitliği sağlar. Boya birikimini önler. Işıltılı bir parlaklık getirir. Saçın dokusunu dolgunlaştırır. Yumusak ve akıcı bir doku kazandırır.
Masque Chromatique ile karıştırılır. 10 pompa Touche Chromatique'i Masque Chromatique ile karıştırın(önerilen takımı kullanın). Temiz ve havluyla nemi alınmıs saç telleri ve saç uçlarına masaj yaparak uygulayın. 5 dakika bekletin. Köpürtün ve bütün saçınızı durulayın.
Direct Dyes, ilk defa nötralizasyon ve iyileştirmedeki etkileri için kullanılıyor. Güçlü nötralizasyon performansı sayesinde yüksek konsantrasyona sahip bu boyalar seçiliyor. Saçın gölgesini ve yumuşaklığını koruyarak saç rengi ömrünün uzamasını sağlıyor.Masque Chromatique'in olağanüstü iyileştirme ajanlarıyla en iyi saç bakımı ve renk bütünlüğününü sunuyor.
 1. TEMİZLEME
  BAIN CHROMATIQUE

  Bain Chromatique boyalı ya da röfleli saçlar için renk koruyucu bir saç banyosudur. Rengi korur ve saç dokusunu olağanüstü duruma getirir.

 2. Bakim
  MASQUE CHROMATIQUE İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN

  Masque Chromatique ince telli, hassas, boyalı ve röfleli saçlar için koruyucu maskedir. Saç telini saçı ağırlastırmadan derinlemesine besler, etkisiyle rengin yoğunluğunu korur ve ön plana çıkarır.

 3. KİŞİSELLEŞTİRME
 1. TEMİZLEME
  BAIN CHROMATIQUE RICHE

  Bain Chromatique çok hassas, boyalı ya da röfleli saçlar için koruyucu bir saç banyosudur. Renk daha parlak hale gelir ve saç yücelir.

 2. Bakim
  MASQUE CHROMATIQUE KALIN TELLİ SAÇLAR İÇİN

  Masque Chromatique kalın telli, hassas, boyalı ve röfleli saçlar için koruyucu maskedir. Saç telini saçı ağırlastırmadan derinlemesine besler, etkisiyle rengin yoğunluğunu korur ve ön plana çıkarır.

 3. KİŞİSELLEŞTİRME