Aura Botanıca

Doğanın işlenmemiş gücü, mükemmel bir deneyime dönüştüğünde

%97 doğal içerikli saç bakımı

Elle toplanmış Samoa Hindistan Cevizi Yağı & Argan Yağı

Sorumlulukla elde edilen aktif içerikler

Silikon ve sülfat içermez

Göz alıcı, sağlıkla ışıldayan saçlar

 1. Mat ve canlılığını yitirmiş görünüme sahip saçlar
  BAIN MICELLAIRE

  %96 doğal kaynaklı saç banyosu, doğal yollarla karamel ile renklendirilmiş olup,doğal içerikli yüzey aktif maddeleri sayesinde saçınızı temizleyip size rahat,konforlu bir saç banyosu yaşatır. Aynı zamanda saçın ışıltısını sürdürmesi ve dış etkilere karşı korunması için saç telini gerekli uygun duruma hazırlar. Diğer sülfatsız şampuanların aksine, Aura Botanica'da sülfat yerini hindistan cevizi ve şekerden elde edilen doğal kaynaklı yüzey aktif maddlerinden alır. Göz alıcı şekilde hafif ve zengin bir banyo deneyimi yaşatır. Soin Fundamental ile kullanılmalıdır.

 2. Hassas,mat ve canlılığını yitirmiş saçlar
  SOIN FONDAMENTAL

  %97 doğal kaynaklı bakım kremi, doğal yollarla karamel ile renklendirilmiş olup, yapısında ağır bir kıvamı yoktur. Organikliği sertifikalı şekilde onaylanmış olan Hindistan Cevizi & Argan Yağı sayesinde, aktif içerikler saçınızda kolayca dağılıp, Bain Micellaire saçınıza nüfuz edip 48 saat derinlemesine besleyici etki sağlar. Soin Fondamental saçınızda ağırlık hissi yaratmadan kolay taranım sağlarken, aynı zamanda saçınızın kalitesini arttırır. Saçınız daha beslenmiş, güçlü ve parlak bir görünüm kazanır. 

 3. Kalın telli, Hassas,mat ve canlılığını yitirmiş saçlar
  Essence D'Eclat

  Hindistan Cevizi ,argan, jojoba ve avokado yağı, Damascena gül suyu içeren %99 doğal kaynaklı formülü saç telini besler, elektriklenmeyi kontrol altına alır ve tüm gün koruma sağlayarak saçlara ışıltı verir.