Geri dön Geri: 
Essence D'Eclat

Essence D'Eclat

Hindistan Cevizi ,argan, jojoba ve avokado yağı, Damascena gül suyu içeren %99 doğal kaynaklı formülü saç telini besler, elektriklenmeyi kontrol altına alır ve tüm gün koruma sağlayarak saçlara ışıltı verir.

SİZE EN YAKIN SALONU BULUN

1.Hafif yapılı sprey

2.72 saat elektriklenme karşıtı

3. 48 saat besleyici etki

4. 4 kat daha fazla ışıltı

5.  230°C Termo-Koruma

6. %99 doğal formül

7. Silikon ve paraben içermez.

8. %99 doğada çözünebilir   

*Bain Micellaire + Soin Fondamental + Essence d’éclat + Concentré Essentiel

Kullanmadan önce çalkalayın. Havlu ile nemi alınmış saça 2-3 kez püskürtün ve kurutma öncesi saçlarınızda bekletin.Hassas saçlarda yumuşak bir dokunuş için kuru saçın boy ve uçlarına 2 kez püskürtün. Normal saçlarda 3-4 sprey püskürtün.

Sürdürülebilir üretim için sorumlulukla elde edilmiş aktif içerikler. SAMOA HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI: Doğada çözünebilir lipidler saç teline nüfuz eder, uzun ömürlü bir beslenme ve dayanıklılık sağlar. Temizleme etkisini tam olarak sağlamak için elle iki kere sıkım yapılmıştır. Organikliği onaylanmıştır. FAS ARGAN YAĞI: İçeriğindeki Omega 6 ve Omega 9 saç derisini besler, uzun ömürlü yumuşaklık ve parlaklık sağlar. İçeriğindeki aktif besinleri koruması için elle sıkılarak elde edilmiştir. EcoCert tarafından organikliği onaylanmıştır.

 1. Mat ve canlılığını yitirmiş görünüme sahip saçlar
  BAIN MICELLAIRE

  %96 doğal kaynaklı saç banyosu, doğal yollarla karamel ile renklendirilmiş olup,doğal içerikli yüzey aktif maddeleri sayesinde saçınızı temizleyip size rahat,konforlu bir saç banyosu yaşatır. Aynı zamanda saçın ışıltısını sürdürmesi ve dış etkilere karşı korunması için saç telini gerekli uygun duruma hazırlar. Diğer sülfatsız şampuanların aksine, Aura Botanica'da sülfat yerini hindistan cevizi ve şekerden elde edilen doğal kaynaklı yüzey aktif maddlerinden alır. Göz alıcı şekilde hafif ve zengin bir banyo deneyimi yaşatır. Soin Fundamental ile kullanılmalıdır.

 2. Hassas,mat ve canlılığını yitirmiş saçlar
  SOIN FONDAMENTAL

  %97 doğal kaynaklı bakım kremi, doğal yollarla karamel ile renklendirilmiş olup, yapısında ağır bir kıvamı yoktur. Organikliği sertifikalı şekilde onaylanmış olan Hindistan Cevizi & Argan Yağı sayesinde, aktif içerikler saçınızda kolayca dağılıp, Bain Micellaire saçınıza nüfuz edip 48 saat derinlemesine besleyici etki sağlar. Soin Fondamental saçınızda ağırlık hissi yaratmadan kolay taranım sağlarken, aynı zamanda saçınızın kalitesini arttırır. Saçınız daha beslenmiş, güçlü ve parlak bir görünüm kazanır. 

 3. Kalın telli, Hassas,mat ve canlılığını yitirmiş saçlar
  Essence D'Eclat

  Hindistan Cevizi ,argan, jojoba ve avokado yağı, Damascena gül suyu içeren %99 doğal kaynaklı formülü saç telini besler, elektriklenmeyi kontrol altına alır ve tüm gün koruma sağlayarak saçlara ışıltı verir.